Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 28 × 42 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric |
| Number of Ovens | Single |
| Model Number | 2N4KX-RSDK-12F |
| Number of Heating Elements | 2 |
| Control | mechanical |
| Style | Horizontal |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Certification | CE |
| Type | Convection Oven / Turbo Oven |
| Material | Plastic |
| Power (W) | 600W |
| Capacity | <10L |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.