Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Target Audience | universal |
| Charging Time | 2H |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Power Type | Rechargeable/Electric Both Work |
| Brand Name | VGR |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Usage time | 180min |
| Net weight | 202g |
| Package weight | 506g |
| Power | 5w |
Instock
There are no reviews yet.