Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 68 × 50 × 29 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, GAS |
| Number of Ovens | Single |
| Control | mechanical |
| Style | Horizontal |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Power (W) | <800W |
| Capacity | <10L |
| Voltage (V) | 6V |
| Brand Name | Adoolla |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.