Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Kebbe and sausage attachment |
| Number of speeds | 2 or more |
| Number of nozzles | 7 or more |
| Capacity | 100ml |
| Use | Family |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | S43 |
| Certification | CE |
| Power (W) | 1300W |
| Brand Name | HBLD |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 220-240V |
| Size | 24.5 * 21.5 * 36.5cm |
| Net weight | 14kg |
| Speed | 150r/min |
| Production capacity | 160kg/H |
| Material | Food grade stainless steel |
Instock
There are no reviews yet.