Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.059 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Meters | 500m |
| Shape | Level |
| With Ruler or Not | No |
| With Scale or Not | No |
| Position | Ocean Boat Fishing, Ocean Rock Fshing, Ocean Beach Fishing, LAKE, River, Reservoir Pond, stream |
| Material | braided wire |
| Brand Name | LEYDUN |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.