Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 32 × 30 cm |
| Use | Commercial |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | Electric Sausage Stuffing Machine |
| Certification | CE |
| Power (W) | 500W |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Electric Sausage Stuffing Machine |
| Material | Stainless steel |
| Voltage | 220V 50Hz |
| Power | 500W |
| Product number | JD1504B |
Instock
There are no reviews yet.