Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 39 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 72 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Use | Commercial |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | QX-1743 |
| Certification | CE |
| Power (W) | nom. 550W |
| Brand Name | YESOK |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 220V/110V |
| Power | 550W |
| Cutting thickness | 2.5/3/4/5/6/7/8/10mm (choose one) |
| English manual | Yes |
Instock
There are no reviews yet.