Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 20 × 26 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | REVERSE, Kebbe and sausage attachment, Juicer Attachment, Attachment for grater / shredder, Cutter attachment, Dicing attachment |
| Use | Family |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | CE |
| Power (W) | 1500w |
| Brand Name | Houselin |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 220-240V |
| Purpose | Cut spices, minced meat, and stir flour |
| Capacity | 6.5L |
| Number of blades | Three |
| Speed regulation | Three |
Instock
There are no reviews yet.