Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 25 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Kebbe and sausage attachment |
| Number of speeds | 1 speed |
| Number of nozzles | 1-6 |
| Use | Commercial |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | KS100E |
| Certification | CE |
| Power (W) | 80w |
| Brand Name | JOOSHUN |
| Origin | Mainland China |
| Name | Roast meat cutter |
| Type | Kebab Slicer |
| Weight | about 1.75kg |
Instock
There are no reviews yet.