Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 44 × 42 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 18w |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | Ordinary Product |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Motor |
| Condition | New |
| Place of Origin | Jiangsu, China |
| Production Capacity | 150kg/h |
| Voltage | 110V/220V or your request |
| Power | 1100W |
| Weight | 18 KG |
| Dimension(L*W*H) | 38*38*30 |
| Warranty | 3 years |
| speed(r/min) | 1400r/min |
| power(w) | 1100w |
| capacity(kg/h) | 150kg/h |
| pore size | 6mm/8mm/10mm or your request |
| frequency | 50 HZ |
| Function | grinding meat and vegetables, filling sausage |
| After Warranty Service | Online support |
Instock
There are no reviews yet.