Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 27 × 44 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Use | Family |
| Certification | CE |
| Power (W) | 700-1000W |
| Brand Name | HAOYUNMA, BangXi |
| Origin | Mainland China |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | New Product 2024 |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Motor, Gear |
| Condition | New |
| Place of Origin | Henan, China |
| Production Capacity | 70Kg/H |
| Voltage | 110V/220V |
| Power | 650W |
| Weight | 10.5 KG |
| Dimension(L*W*H) | 29*17*34cm |
| Warranty | 1 Year, 1 Year |
| Application | Meat Processing |
| Material | Stainless Steel/iron |
| Advantage | Easy Operation High Efficiency |
| Capacity | 70 Kg/h |
| Type | Electric Grinder Meat |
| MOQ | 1 Set |
| Power Source | Electricity |
| Cut material | Fresh Meat |
| Blade Material | Stainless Steel |
Instock
There are no reviews yet.