Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 25 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | none |
| Power (W) | / |
| Brand Name | SUENUN |
| Origin | Mainland China |
| Product name | Traditional Chinese Medicine Knife |
| Product material | 30CR13 stainless steel, rubber wood |
| Product Numbers | KD0281 |
| Product weight | 1750g |
| Product size | 365*190*140mm |
| Fixed blade length | 102mm |
Instock
There are no reviews yet.