Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 200w |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| brand | Chigo/ Chigo |
| model | Vegetable dicing machine |
| producing area | Chinese Mainland |
| Working mode | Electric type |
| Who it applies to | vegetable |
| power | 200W |
Instock
There are no reviews yet.