Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.407 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 25 × 23 cm |
| Number of nozzles | 1-6 |
| Use | Commercial |
| Power (W) | 700-1000W |
| Brand Name | BALASHOV |
| Origin | Mainland China |
| Power/Locking power | 300W/750W |
| Voltage/frequency | 220V-240V/50HZ |
| Function: | minced meat enema |
| Motor speed | below 10, 000 rpm |
| Mixing blades | multiple mixing blades |
| Cleaning method | non-automatic cleaning |
| Scale markings: | Inner wall markings |
| Noise: | below 36dB |
Instock
There are no reviews yet.