Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 48 cm |
| Certification | none |
| Power (W) | 700-1000W |
| Brand Name | PUXIL |
| Origin | Mainland China |
| Voltage: | 220V/50HZ |
| Current: | 6.24A |
| Motor power: | 850W |
| Motor speed: | 1400rpm |
| Processing capacity: | 200kg/h of meat slices; Shredded meat 100kg/h |
| Weight: | approximately 28kg |
Instock
There are no reviews yet.