Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 40 × 45 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Use | Commercial |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | QX250 |
| Certification | CE |
| Power (W) | 300-700W |
| Brand Name | XEOLEO |
| Origin | Mainland China |
| Blade size | 2.5/3/4/5/6/7/8mm |
| Inlet size | 11*14.5cm |
| Plate size | 29*44cm |
| Weight | about 33kg |
| Product Size: | 45 x 32 x 43cm |
| Blade material | stainless steel |
Instock
There are no reviews yet.