Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 45.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 34 × 34 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Brand Name | DUTRIEUX, Longteng 358 security fence |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Hebei, China |
| Model Number | LT- 358 security fence |
| Frame Material | Metal |
| Metal Type | Iron |
| Pressure Treated Wood Type | NATURE |
| Frame Finishing | Pvc Coated |
| Feature | Easily Assembled, Waterproof |
| Usage | Garden Fence, Highway Fence, Sport Fence, Farm Fence, Protection |
| Type | Fencing, Trellis & Gates, security fence, Fence Panels |
| Service | video of installation |
| Color | Green |
| Surface treatment | PVC Coated |
| Hole shape | Square Hole |
| Width | 0.5m-2m |
| Height | 0.8-2.5m |
Instock
There are no reviews yet.