Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49 × 44 × 90 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Kebbe and sausage attachment, Cutter attachment |
| Number of speeds | 1 speed |
| Number of nozzles | 1-6 |
| Capacity | 250ml |
| Use | Commercial |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | TK-22 |
| Certification | CE |
| Power (W) | 2200W |
| Brand Name | JJSHOO |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 110V/220V |
| Product weight | 45kg |
| Production capacity | 400kg/H |
| Machine size | 390 * 340 * 790mm |
| Default orifice plate | 6mm/8mm |
Instock
There are no reviews yet.