Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 31 × 52 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Kebbe and sausage attachment, Attachment for grater / shredder, Dicing attachment |
| Number of speeds | 1 speed |
| Number of nozzles | 1-6 |
| Capacity | 100ml |
| Use | Family |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | HR-12 |
| Certification | CE |
| Power (W) | 850W |
| Brand Name | JJSHOO |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 110v/220v |
| Production capacity | 120kg/h |
| Equipped with knife net | 2pcs |
| Default knife net diameter | 6mm/8mm |
| Weight | 17kg |
| Size | 240*210*400mm |
Instock
There are no reviews yet.