Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 13 × 29 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Use | Family |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Power (W) | 700-1000W |
| Brand Name | BALASHOV |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.