Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.895 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 23 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Kebbe and sausage attachment |
| Use | Commercial |
| Model Number | Meat Mincer Machine |
| Certification | CE |
| Power (W) | >2000W |
| Brand Name | VGEBY |
| Origin | Mainland China |
| Feature 1 | 2500W Meat Grinder |
| Feature 2 | Food Grinder with Sausage |
| Feature 3 | Sausage Stuffer Maker Food Grinder |
| Feature 4 | Meat Mincer Machine |
| Feature 5 | Electric Food Chopper |
Instock
There are no reviews yet.