Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.82 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 0.5kg |
| Capacity(ml) | 501ml-1000ml (including1000ml) |
| Capacity (Quart) | – |
| LCD | No |
| Material | Plastic |
| Freezer Safe | No |
| Controlling Mode | Full-automatic |
| Certification | CE |
| Smart Cup Distribution | No |
| Function | Leben |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 15w |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.