Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 14 × 29 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 1.0kg |
| Capacity(ml) | 1000ml |
| LCD | Yes |
| Model Number | EGRAPE712368F2 |
| Material | Plastic |
| Freezer Safe | No |
| Controlling Mode | Microcomputer |
| Certification | CE |
| Smart Cup Distribution | No |
| Function | Leben |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 22W |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.