Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 0.9kg |
| Capacity(ml) | 501ml-1000ml (including1000ml) |
| Capacity (Quart) | 1L |
| Material | PP |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Certification | CE |
| Smart Cup Distribution | No |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 12W |
| Brand Name | Bear |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.