Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.565 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 13 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 0.5kg |
| Capacity(ml) | 400ml |
| Capacity (Quart) | 330ml |
| LCD | Yes |
| Model Number | 2N4SNB-sn-01 |
| Material | Glass |
| Freezer Safe | Yes |
| Controlling Mode | Full-automatic |
| Certification | CE |
| Smart Cup Distribution | No |
| Function | Leben |
| Voltage (V) | 5V |
| Power (W) | 6W |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.