Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.288 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 22 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Placement | FRONT |
| Year | 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2004, 2011 |
| Special Features | Intelligent boneless wiper |
| Item Weight | 0.35kg |
| Item Height | 1.8cm |
| Item Width | 1.6cm |
| Model Name | Matches the original car size |
| Brand Name | DUZIKMI |
| Origin | Mainland China |
| Material | Natural rubber |
| Colors | Black&Green, Black |
| Temperature Tolerance | +158℉ to -40℉ (+70℃ to -40℃) |
Instock
There are no reviews yet.