Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| LCD | Yes |
| Controlling Mode | Computer Control |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 10w |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Model | TW-303A-1 |
| function | Yogurt, rice wine, natto |
| capacity | 501Ml-1000ml (including 1000ml) |
| liner material | glass |
| voltage | 111V~ 240V (inclusive) |
| liquid crystal display | Yes. |
| Control method | Computer type |
| Smart Type | Smart is not supported. |
| 3C certificate number | 2015010717806173 |
Instock
There are no reviews yet.