Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 24 × 20 cm |
| Weight | >2kg |
| Capacity(ml) | 1000ml |
| Capacity (Quart) | 1L |
| LCD | No |
| Model Number | SF4007 |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Freezer Safe | Yes |
| Controlling Mode | Automation |
| Certification | CE |
| Smart Cup Distribution | Yes |
| Function | Milk Warm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 50w |
| Brand Name | SONIFER |
| Origin | Mainland China |
| Heating temperature | 37℃ to 43℃ |
| Feature | Rice wine and yogurt |
| Feature1 | 4 glasses each 150m |
| Feature2 | Automatic program |
| Voltage | AC 220-240V 50/60Hz |
Instock
There are no reviews yet.