Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 0.4kg |
| Capacity(ml) | 1001ml-1500ml(including1500ml) |
| LCD | No |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Freezer Safe | No |
| Controlling Mode | Full-automatic |
| Certification | CE |
| Smart Cup Distribution | No |
| Function | Milk Warm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 15w |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.