Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 120V, 220 |
| Power (W) | 10w, 25 |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Outdoor, Hotel, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | Yes |
| Private Mold | NO |
| Capacity (Quart) | 1400 |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | SO-SK-2303 |
| Type | Home Yogurt Maker |
| Function | Touch Control |
| Material | stainless steel |
| Product name | yogurt makers |
| Keyword | greek yogurt maker |
| Feature | Family Yogurt Maker |
| Usage | Home Kitchen |
| Weight | 2.4kg |
| SIZE | 36.8*19*14.5cm |
| Accessories | 8cups |
| Color | sliver |
| Operation | Operate |
Instock
There are no reviews yet.