Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 124 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 50 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 1w |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Condition | New |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | New Product 2024 |
| Core Components | Motor |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Voltage | 110/220V, 110V/220V/230V |
| Dimension(L*W*H) | 50*45*170cm |
| Weight | 100 KG, 100kg |
| Warranty | 1 Year, 12 Months/Lifetime Technical Support |
| Output product name | Double flavor popcorn |
| Key Selling Points | Automatic |
| Material | metal |
| Size | 50*45*170 |
| smell | Add 2 flavors on your own |
| Production time | 1 minute/cup |
Instock
There are no reviews yet.