Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 40 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 400w |
| No. of Slices | 4 |
| Interchangeable Plates | Waffle Plates |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Heating method | three-dimensional surround heating |
| place of origin | Chinese mainland |
| voltage | 220V |
| function | heating |
Instock
There are no reviews yet.