Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 33 × 34 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 110V, 220 |
| Power (W) | 7w, 1200 |
| No. of Slices | 2 |
| Interchangeable Plates | Waffle Plates |
| Brand Name | HAOYUNMA, XM |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | None |
| Warranty | None |
| Energy Efficiency Rating | Other |
| Application | Car, RV, Outdoor, Hotel, garage, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | Yes |
| Feature | Adjustable Thermostat, Non-Stick Cooking Surface |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Type | Ball Waffle Maker |
| Material | stainless steel |
Instock
There are no reviews yet.