Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 13 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Built-In Cord Wrap, Cool Touch Exterior, Non-Stick Cooking Surface |
| Certification | CB, RoHS |
| Voltage (V) | 220V-240V |
| Power (W) | 1400W |
| No. of Slices | 2 |
| Interchangeable Plates | Grilling / Panini Press Plates |
| Brand Name | Houselin |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.