Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 30 × 20 cm |
| Model Number | 251 |
| Function | Adjustable Thermostat, Built-In Cord Wrap, Cool Touch Exterior, Non-Stick Cooking Surface |
| Certification | CE, EMC, RoHS |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 600-800W |
| No. of Slices | 2 |
| Interchangeable Plates | Grilling / Panini Press Plates, Waffle Plates |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.