Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 35 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | TS-2168-1(F29M) |
| Function | Adjustable Thermostat, Non-Stick Cooking Surface |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 600-800W |
| No. of Slices | 2 |
| Interchangeable Plates | Waffle Plates |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Feature 1 | Toaster Sandwich |
| Feature 2 | Breakfast Machine |
| Feature 3 | Sanwich Maker |
Instock
There are no reviews yet.