Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 20 cm |
| Sealing Length | 30cm |
| With Vacuum Bag | Yes |
| Power Source | Electric |
| Model Number | olayks |
| Certification | CE |
| Type | Stand / Table |
| Brand Name | YOUPIN |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.