Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 15 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | YD-518TC |
| Function | Non-Stick Cooking Surface, 6 gear buckle adjustment |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 600-800W |
| No. of Slices | 3 |
| Interchangeable Plates | Waffle Plates |
| Brand Name | LUOUPHEI |
| Origin | Mainland China |
| Power | 550W |
| Feature 1 | Double side heating |
| Feature 2 | Automatic edge banding |
| Feature 3 | Easy to clean |
| Size | 210*130*90mm |
| Net weight | 0.75kg |
| 1 gear adjustable | Thin sandwich |
| 2/4 gears adjustable | Thick sandwich |
| 5/6 gear adjustable | Extra thick sandwich |
Instock
There are no reviews yet.