Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.454 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 30 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Male |
| Model Number | Potty Training Toilet |
| Material | BAMBOO |
| Type | Potties |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 25-36m |
| Age Group | BABIES |
| feature 4 | Children Potty Toilet Bedpan |
Instock
There are no reviews yet.