Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | YES |
| Modes of Sale | sell on-line |
| Technics | Machine Made |
| Design | AUBUSSON |
| Material | PVC |
| Shape | Rectangle |
| Pattern Type | Solid |
| Place | Bathroom |
| Wash Style | Hand Wash |
| Use | HOME, HOTEL, Decorative, BATHROOM, Toilet |
| Style | plain |
| Brand Name | facaishu |
| Origin | Mainland China |
| Product name | absorbent floor mat |
| hnology | Digital Printing |
| the fabric | Diatom Mud |
| Thickness | 4mm |
| size | Customizable |
| Applicable scene | bathroom, Kitchen, laundry room, balcony |
Instock
There are no reviews yet.