Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| No. of Slices | 2, 1 |
| Interchangeable Plates | Grilling / Panini Press Plates, Waffle Plates |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Function | Non-Stick Cooking Surface |
| Voltage V | 220V |
| Power W | 500w |
| Bread Presser | Panini Press |
| Home Toaster | Egg Omelette Pan |
| Size | 205 137 74mm 8 5.34 2.89in |
| Weight | 750g |
| Plug | European |
| Power | 650w |
| Color | Green, Pink |
| Features | Double-Sided Heating, Non-Stick Coating |
Instock
There are no reviews yet.