Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity (Quart) | 1L |
| Model Number | SP-028 |
| Certification | CE |
| Type | Water-Cooling |
| Capacity | 500-1000ml |
| Power (W) | 20W |
| Brand Name | BEIJAMEI |
| Origin | Mainland China |
| Product Name | Ice Cream Maker |
| Voltage | 220V |
| Net weight | 3kg |
Instock
There are no reviews yet.