Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Capacity | 500-1000ml |
| Power (W) | 15w |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.