Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 32 × 12 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1001-1200W |
| Model Number | GM-803 |
| Certification | ce |
| Brand Name | LUOUPHEI |
| Origin | Mainland China |
| Name | Electric ceramic stove |
| Power | 1200W |
| Gear | 7 |
| Keep warm | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Size | L24.7* W21.8*H5.6mm |
| Timing | 3h |
Instock
There are no reviews yet.