Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 17 × 3 cm |
| Craft of Weaving | Knit |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Scarves Length | >175cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Geometric |
| Gender | WOMEN |
| Material | wool |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Aliselect |
| CN | Hebei |
Instock
There are no reviews yet.