Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| brand | AUX/AUX |
| model | AUX-5501M |
| capacity | 3L-8L |
| producing area | Chinese Mainland |
| province | Zhejiang Province |
| Prefecture and city | Ningbo City |
| Inner liner material | Non-stick liner |
| voltage | 220V |
| Manufacturers | Ningbo jiale electrics co., ltd |
| Electric frying pan type | Visual fryer |
| Intelligent type | other |
| Procurement location | Chinese Mainland |
| Warranty period | 12 months |
| Heating site | Top heating |
Instock
There are no reviews yet.