Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 26 × 32 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | OEMG |
| Origin | Mainland China |
| Heating method | three-dimensional surround heating |
| item number | CHX-G006 |
| Product Specifications | 280*260*320 |
| 3C certificate number | 2019010712254259 |
| Applicable number of people | 3-5 people |
| Model | CHX-G006 |
| rated power | 1350w |
| liner material | tinplate |
| control method | Touch |
| Is there a patent? | No |
| Do you need to install it yourself? | No |
| Product size | 280*260*320 |
| material | stainless steel |
| rated voltage | 111V~ 240V (inclusive) |
| Body material | plastic |
| capacity | 8L |
Instock
There are no reviews yet.