Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China, Chinese mainland |
| brand | Meiling/Meiling |
| model | MZG-DC25101 |
| capacity | 3L-8L |
| province | Zhejiang Province |
| Prefecture and city | Jinhua city |
| Color classification | 7.0L upgraded dual knob model |
| Inner tank material | Non-stick liner |
| voltage | 100-240V universal |
| manufacturing enterprise | Hefei Changhong Meiling Life Electrical Appliance Co., Ltd |
| Electric fryer type | Non visual fryer |
| Intelligent type | Intelligence is not supported. |
| Place of purchase | Chinese mainland |
| defects liability period | 12 months |
| Heating area | Top heating |
| 3C certificate number | 2023010712537440 |
Instock
There are no reviews yet.