Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 33 × 33 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | QC |
| Wattage | 1300W |
| Certification | CE |
| Capacity | 8L, 6-8KG |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China, China |
| Name | Air Fryer |
| Power | 1350W |
| Voltage | 110V/220V |
| Size | 28*33*33CM |
| Weight | 4KG |
Instock
There are no reviews yet.