Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 30 × 46 cm |
| Power | 601-1000W, 800W |
| Capacity | 1-2L, 1.L-1.5L |
| Model Number | T01 |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | Oil Presser |
| Weight | 8.8Kg |
| Packing Size | 310X240X380mm |
| Material | ABS |
| Voltage | 220 110V |
Instock
There are no reviews yet.